דירות דיסקרטיות עיסוי אירוטי

יום נישואין שמח

הייתם מאמינים חמש עשרה שנים של זוגיות עם האישה שפגשתי שהיא היתה בת 18 …
עלמת חן צעירה יד ראשונה ממש כמו מכונית עם ריח נקי וחדש מהניילונים… היו לנו שנים מטורפות מלאות בתשוקה, פנטזיות והגשמת חלומות, בשנים האלה לא היינו מוותרים על עיסוי לפחות אחת לחודש , כדי לברוח מהשיגרה לנוח , להירגע ולשחרר את הגוף …. כמובן שבתקופה הזו של אהבה מטורפת וסקס לוהט על בסיס קבוע עוד לא היו ילדים, עו לא "כאב לה הראש" ובכל רגע שהיה בה לי היא השילה את התחתונים והחזיה במהירות שיא כמו קונקורד צרפתי , היא היתה מתחילה בעיבוי אירוטי מלטף מכפות הרגליים עד האשכים ומשם לכיפת הברזל שלי.

לא הייתי מחליף את הפינוק שלה בשום מסאזיסטית אחרת יפה ככל שתהיה, מושכת ככל שתהיה ומחרמנת ככל שתהיה .

השנים עברו נולדו לנו שלושה ילדים שיהיו בריאים וכמו בכל טריולוגיה ספרותית הטוב הפך לבינוני , הלבן נהיה לאפרפר והימים הורודים עם הסקס הסוער והעיסוי האירוטי המטורף כמעט ונשכחו.

אם היה קורה כזה מקרה שבו הייתי נשכב על המיטה על הגב כשהביצים שלי מבזבזות החוצה והזין מזדקר לו לאיטו …. וכל מה שעובר לי בראש זה מתי יהיה לי עיסוי אירוטי מפנק , זה היה אולי ביום הולדת שלי כשהיא הרגישה שהיא הגזימה בייבוש של שמוליק שלי ….

מפה לשם יום הנישאים ה-15 התקרב והחלטתי לעשות מעשה , החלטתי שאני מפתיעה אותה ולא היא אותי … החלטתי שהיא חייבת להתעורר מינית מחדש אני רוצה להחזיר אותה שנים עברו שהיא היתה הקונקורד הפרטי שלי… מספיק היתה קריצה קטנה והיא היתה חוזרת מחדר האמבטיה עם חוטיני זהיר ובייבי דול סטן שמבליט את הפיטמות המטורפות והעסיסיות שלה … שבשנים האחרונות מי שזכה לנגוס בהם הם הילדים שלי.

החלטתי להפריח את השממה ויהיה מה… רוצים לדעת פרטים ? חכו לפרק הבא…