דירות דיסקרטיות נערות ליווי

יום הולדת 18

יום הולדת 18 

כבר כמה שבועות שאני לא רגוע , הבן שלי רוני כמעט בן שמונה עשרה ולא עובר לי בגרון שעד היום הוא לא חווה את טעמה של אישה …

אני בטוח שחלקכם יגידו שאני אבא מוזר אולי אפילו קריפטי בצורה כזו או אחרת , אבל אני נזכר בי לפי 25 שנה בדיוק באותו מצב של רוני … אייך חלמתי שאין סיכוי שאני יעבור את גיל 18 בלי שאני מרגיש אצ טעמה של אישה חמה עסיסית ..

גם אם היא נערת ליווי.

עשיתי לי לוח סודי במגירה במשרד שבוא מצויינים 69 ימים עד לתאריך יום ההולדת, קצת מיסטי יצא המספר 69 הייתי אומר אבל אין מקרה בעולם … התמזל מזלנו וכנראה גם הוא יחווה לא רק טעם של אישה אלא גם את טעם לשונה סביב איבר מינו .

טוב האיקסים בלוח מתחילים להתמלא ואני מגשש בשקט עם רוני האם יש לו זוגיות או חברה כי בסוף אני מעדיף את זה במקום של נערת ליווי ובאופן מוזר הוא זורם איתי עם השאלות והוא מסתלבט ואומר… שום דבר כל דבר יבוא בזמנו.

אבל אני הרי ידוע שאבא חדור מטרה .

הימים חולפים והאיקסים מתווספים לתוך הלוח ובלי לשים לב נשאר עוד שבוע אחד עד ליום הולדתו של רוני, התחלתי לחשוב אני מזמן לא בעניין … 

איפה מוצאים היום נערות ליווי ? אני הרי מזמן לא בעניין…

התחלטתי לגלוש ומצאתי שלוש אתרים מדהימים כל אחד בסגנון אחר עם היצע מגוון , בנות שמנות, בנות לבנות , בנות חומות, זנות גבוהות, … הראש שלי הסתחרר פחדתי שלא אתפתע להזמין שירותי ליווי לעצמי .

האתרים שמצאתי הייתי אומר שהם שלושת המופלאים שההיצע שקיים ברשת:

סקס אדיר , בננה סקס , אקספיינדר ועוד.

אבל בעצם למה לא ? אני הרי גם בן אדם ואיבדתי עניין מזמן למרות האהבה הגדולה לקיים יחסי מין 25 שנה עם אותה אישה … מה אתם חושבים ? כמה אפשר לאכול סטייק ? כמאמר הזמר המפורסם. 

אז התחלתי לשוטט בין התמונות ובחרתי נערת ליוי גינגינית עם חזה שופע טבעי , עם פטמות מזדקרות וכוס עם מעט שערות בצבע הרלוונטי האדמוני והמחרמן…

קבעתי איתה המלונית DAY USE בתל אביב , רוצים לדעת אייך היה ? אייך חגננו את יום הולדות של רוני ? כל זאת ועוד בפרק הבא …