דירות דיסקרטיות נערות ליווי שירותי ליווי

דירה דיסקרטית ברחוב פין

הדירה ברחוב פין , אחרי שלושים יום בגאבלאות ברפיח עם מקלחת אולי שתיים שאני יכול לספור שהרגשתי על גופי במהלך כל התקופה , אני ושלושת חבריי שמשון , גדליהו וגבי החלטנו שלא משנה מה אנחנו חייבים לשחרר קצת ולהתפנק בין חמוקיהן של אישה או יתמזל מזלנו של מספר נשים.

אם אתם שואלים אותי אני חושב שצריך לצאת חוק שחיילים שסגרו שלושים יום בבסיס מגיע להם וואצר ל… דירה דיסקרטית, זה יישמע לכם ביזארי אולי לא מוסרי אבל אני חושב שכמו שנכים מקבלים תצרוכת אישית כי הם מבינים שהקושי שלהם למצוא בת זוג והפער בין הרצון שלהם לממש את תשוקתם המינית לבין היכולת שלהם לבצע הוא גדול , הפתרון שמצאו להם בדמות מימון כלשהו לעניין הוא יצירתי והייתי אומר אף הגון .

על אותו קו ובאוה זרימה מחשבתית , אני חוזר על כך שחיילים שסגרו 30 יום צריכים לקבל וואצר להתפנק בדירה דיסקרטית.

כי הרי מה הסיכוי שחייל קרבי למצוא בת זוג שתחכה לו 30 יום ? אפסי .. היום הבנות ואני לא מכליל חרמניות ורטובות כמונו בדיוק. אם פעם בנות היו מפחדות לספר על החרמנות שלהן, על הרטיבות שלהן זה לא כמו היום… הן אפילו עושות סרטונים על זה בטי טוק … אבא שלי תמיד מקנא בדור שלנו….ואומר שאצלו כדי לקבל נשיקה היית צריך להזיע לפחות שבוע … אז למה אני צריך דירה דיסקרטית אם הכל כל כך פתוח ? הרצון להספיק הרבה בזמן קצר גובר על הרצון "לכבוש" בנות באיזה פאב שכונתי בפלורנטין או בדיזינגוף או אולי באזור התעשייה בראשון לציון.

לכן החלטנו שהפעם פחות ברבורים ויותר מעשים… וישר נכנסנו לרשת כתבנו במילת החיפוש את המילה דירה דיסקרטית ואתר הראשון שקפץ מולנו הוא האתר ביסקסי , אתר עם מגוון דירות מטורף בכל עיר ועיר ברחבי בארץ מדירה עם מספר בנות ועד דירה של אחד על אחד.

גבי העדיף דירה של אחד על אחד הוא הפאלצן בנינו .. והכי חשוב שתהיה גינגית, זו היתה הפנטזיה שלו מעולם , ואכן חתר למטרה ומצא גינגית יפייפיה בת 23 שחיפשה את האחד לערב מטורף .

מההכרות שלי עם גבי יש לי הרגשה שהיא שילמה לו ולא הוא לה… ואני חושבת שאחרי הערב ההוא היא לקחה פסק זמן מהעבודה …

רוצים לדעת מה עם שמשון גדליהו ואיתי ?

כנסו לסיפור הדירה הדיסקרטית ברחוב פין.